İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

Yeşil Cennet Yakacık ilk misafirlerini ağırladı

Genel

 Altındağ'a yeni yollar

Genel

 Mamak Belediyesi'nin online yaz konserleri başladı

Genel

Tenisi sevdirmek için gönüllü eğitim veriyor

Genel

OSTİM'li sanayicileri ''Kovid'' uyarısı

Genel

İhaleye rekor başvuru

Kültür-Sanat

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Müzesi açıldı

Genel

Altınköy'e at çiftliği

Genel

Pursaklar'da düğünler kontrol altında

Genel

Altındağ'da düğün sezonu başlıyor

Genel

Kendini çocuklara basketbolu sevdirmeye adadı

Genel

 Bebek Kütüphanesi gün sayıyor

Spor

Spor Haberleri

Pursaklar'da genç sporcuların başarısı

İHA 29.11.2019 14:51
Pursaklar'da genç sporcuların başarısı

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ankara’da düzenlenen Atatürk'ü Anma Kupası'nda minikler ve yıldızlar kategorilerinde 11 madalya kazanan Pursaklar Belediye Spor Kulübü sporcuları ile bir araya geldi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, sporcularla tek tek ilgilenerek başarılarından dolayı tebrik eden Çetin, yaptığı konuşmada ilçede sporun her dalında başarılı sporcular yetiştirilmesi için çaba gösterdiklerini ifade etti. 

Pursaklar Belediye Spor Kulübü'nün önemli başarılara imza attığına işarete eden Çetin, "Sizlerin başarısı Pursaklar’ın başarısıdır. Biz belediye olarak sporun her dalında başarılı sporcu yetiştirmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Şampiyonlarımızı spora teşvik eden ailelerine, hocalarımıza ve idarecilerimize teşekkür ediyorum. Bizler belediye olarak her zaman yanınızdayız. Tekrardan kazanmış olduğunuz madalyalardan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

Yemek programının ardından Başkan Ertuğrul Çetin, genç sporculara ve Avrupa Halter Şampiyonasında ikinci olan Batuhan Yüksel’e hediyelerini takdim etti.