İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

Ahmet Kural-Sıla davasında karar çıktı!

Kültür-Sanat

Başkentte Ukrayna dans gösterisi

Çevre

"Kuşlara kesinlikle ekmek vermeyin"

Kültür-Sanat

Öğrenci dostu film festivali

Genel

 Yaşar, fidan dikme törenine katıldı 

Sağlık

Kilo vermek isterken yaşam süresinizi kısaltmayın! 

Genel

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden hatıra ormanı

Kültür-Sanat

"Ayışığı Sirki" Ankara'da sahnelenecek

Spor

Yenimahalle'nin midi kızları Türkiye Şampiyonası'nda 

Kültür-Sanat

ÇSM'de sanat söleni 

Eğitim

İlkokul öğrencilerine medya okuryazarlığı eğitimi

Magazin

 Powertürk Müzik Ödülleri'ne Mabel Matiz damga vurdu 

Spor

Spor Haberleri

''Bütün maçlar bizim için aynı önemde''

AA 08.02.2019 13:51

Osmanlıspor'un takım kaptanı Muhammed Bayır, "Gençlerbirliği karşılaşmasının sadece derbi maçı olduğundan değil, iki takımın puanlarının birbirine çok yakın olmasından dolayı önemi daha da artırıyor" dedi.

Osmanlıspor'un takım kaptanı Muhammed Bayır, 9 maçlık yenilmezlik serisi yakaladıklarını, yarın Gençlerbirliği ile oynayacakları derbi maçta da bunu sürdürmek istediklerini söyledi.

Muhammed yaptığı açıklamada, karşılaşmanın derbi maçı olmasının ötesinde takımlar arasındaki puan farkının birbirine yakın olması nedeniyle öneminin bir kat daha arttığını ifade etti.

Osmanlıspor'da 6 sezondur forma giyen Muhammed Bayır, her maça aynı ciddiyetle ve önemle hazırlandıklarını belirterek, "Takım olarak 9 maçlık güzel bir seri yakaladık. Yakaladığımız bu seride hiçbir takıma ayrı bir motivasyonla ya da özel bir çalışmayla hazırlanmadık. O yüzden bu hafta oynayacağımız Gençlerbirliği maçı için de özel bir çalışma yapmıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Ligdeki tüm maçların kendileri için aynı aynı önemde olduğuna dikkati çeken Muhammed, şunları kaydetti:

"Birisine daha az ya da birisine daha fazla motive olma gibi bir durumumuz söz konusu değil. Bunu en basitinden şimdiye kadar oynadığımız maçlardan görebilirsiniz. Gençlerbirliği karşılaşmasının sadece derbi maçı olduğundan değil, iki takımın puanlarının birbirine çok yakın olmasından dolayı önemi daha da artırıyor. Bu maçtan da diğer maçlarda olduğu gibi beklentimiz aynı."