İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kültür-Sanat

"Zorba" sahnelere veda ediyor

Genel

Sahnenin tozunu ihtiyaç sahibi çocuklar için attıracaklar

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan çocukları kabul etti

Genel

Ahmet Kural-Sıla davasında karar çıktı!

Kültür-Sanat

Başkentte Ukrayna dans gösterisi

Çevre

"Kuşlara kesinlikle ekmek vermeyin"

Kültür-Sanat

Öğrenci dostu film festivali

Genel

 Yaşar, fidan dikme törenine katıldı 

Sağlık

Kilo vermek isterken yaşam süresinizi kısaltmayın! 

Genel

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden hatıra ormanı

Kültür-Sanat

"Ayışığı Sirki" Ankara'da sahnelenecek

Spor

Yenimahalle'nin midi kızları Türkiye Şampiyonası'nda 

Politika

Politika Haberleri

Ankara Valisi Şahin muhtarlarla bir araya geldi

AA 05.12.2018 13:59
Ankara Valisi Şahin muhtarlarla bir araya geldi

Vali Vasip Şahin, "Gayemiz, vatandaşımızın ve her bir insanımızın mutluluğudur. O mutluluğu sağlamak için elimizdeki fırsatları, imkanları kullanmak durumdayız" dedi.

Ankara Valisi Vasip Şahin, "Gayemiz, vatandaşımızın ve her bir insanımızın mutluluğudur. O mutluluğu sağlamak için elimizdeki fırsatları, imkanları kullanmak durumdayız." dedi.

Şahin, Gölbaşı Vilayetler Evi'nde düzenlenen programda, 25 ilçeden 125 muhtarla bir araya gelerek sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Muhtarların, vatandaşın sorun ve taleplerini ilgili mercilere taşıma noktasında önemli bir görevi ifa ettiğini vurgulayan Şahin, kendileri açısından da vatandaşa ulaşmanın en pratik ve kestirme yollarından birinin muhtarlar olduğuna değindi.

Devletin sağladığı imkanları olabildiğince sorun ve taleplerin karşılanması için seferber etmeye çalıştıklarına işaret eden Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Gayemiz, vatandaşımızın ve her bir insanımızın mutluluğudur. O mutluluğu sağlamak için elimizdeki fırsatları, imkanları kullanmak durumdayız. Yoksa vatandaşa üstünlük taslamak, üstten, tepeden bakma imkanı elde etmek için bu makamlarda durulmaz. Hedef bir, gaye bir. Bu gaye de insanımızın mutluluğu."

Vali Şahin, devletin son yıllarda gazi ve şehit yakınlarına önemli haklar ve imkanlar sağlayarak, onların onurlu duruşuna destek verdiğine işaret etti.

Programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile diğer yetkililer de katıldı.