İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Politika

“125 işçinin eylemi 213'üncü gününde”

Politika

Kaya'dan Bakan Selçuk'a soru önergesi

Çevre

“Kömürlü termik santrallere dikkat!”

Genel

Günde 3 saat 34 dakika televizyon izliyoruz

Kültür-Sanat

Pepee 6 farklı dilde çocuklara seslenecek

Dünya

Macron'un açıklamaları 'sarı yelekliler'i memnun etmedi

Asayiş

Emrah Serbes'in cezası istinafta onandı!

Kültür-Sanat

“Fakat Ne Eğlenmişiz” seyirciyle buluşacak

Genel

Sahipsiz yavru köpekler engelli öğrencilerin elinde büyüyecek

Ekonomi

“Ayçiçeği üretimi artırılmalı”

Magazin

 Diva bu kıyafeti çok sevdi 

Dünya

Fransa'da protestoların bilançosu ağır oldu

Politika

Politika Haberleri

Ankara Valisi Şahin muhtarlarla bir araya geldi

AA 05.12.2018 13:59
Ankara Valisi Şahin muhtarlarla bir araya geldi

Vali Vasip Şahin, "Gayemiz, vatandaşımızın ve her bir insanımızın mutluluğudur. O mutluluğu sağlamak için elimizdeki fırsatları, imkanları kullanmak durumdayız" dedi.

Ankara Valisi Vasip Şahin, "Gayemiz, vatandaşımızın ve her bir insanımızın mutluluğudur. O mutluluğu sağlamak için elimizdeki fırsatları, imkanları kullanmak durumdayız." dedi.

Şahin, Gölbaşı Vilayetler Evi'nde düzenlenen programda, 25 ilçeden 125 muhtarla bir araya gelerek sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Muhtarların, vatandaşın sorun ve taleplerini ilgili mercilere taşıma noktasında önemli bir görevi ifa ettiğini vurgulayan Şahin, kendileri açısından da vatandaşa ulaşmanın en pratik ve kestirme yollarından birinin muhtarlar olduğuna değindi.

Devletin sağladığı imkanları olabildiğince sorun ve taleplerin karşılanması için seferber etmeye çalıştıklarına işaret eden Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Gayemiz, vatandaşımızın ve her bir insanımızın mutluluğudur. O mutluluğu sağlamak için elimizdeki fırsatları, imkanları kullanmak durumdayız. Yoksa vatandaşa üstünlük taslamak, üstten, tepeden bakma imkanı elde etmek için bu makamlarda durulmaz. Hedef bir, gaye bir. Bu gaye de insanımızın mutluluğu."

Vali Şahin, devletin son yıllarda gazi ve şehit yakınlarına önemli haklar ve imkanlar sağlayarak, onların onurlu duruşuna destek verdiğine işaret etti.

Programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile diğer yetkililer de katıldı.