İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

 Cebeci şehitliğinde gözyaşları sel oldu 

Genel

 Girişimci kadınlar sertifikalarını aldı 

Kültür-Sanat

Hukukçular sağlıkçılarla aynı sahnede

Kültür-Sanat

RedBull BC One'da dünya finali kesinleşti 

Kültür-Sanat

Çocuk doktorunun resim aşkı ArtAnkara 5. Çağdaş Sanat Fuarına uzandı 

Kültür-Sanat

Çin prensesi Turandot 20 yıl sonra başkentte

Genel

Kuzuların annelerine kavuşma anı 

Kültür-Sanat

22. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali başlıyor 

Kültür-Sanat

Ankara temalı satranç takımı Artankara'da tanıtılacak 

Genel

Ercümen: Antarktika'ya Türk bayrağının çok yakıştı

Kültür-Sanat

Dünyanın dört bir yanından eserler Başkentte buluşacak

Kültür-Sanat

Breakdansçıların kapışmasına son üç gün

Magazin

Magazin Haberleri

Kenan doğulu Ankara’da güneş gibi doğdu

28.10.2018 14:30
Kenan doğulu Ankara’da güneş gibi doğdu

2018 yazını sahnede geçiren Kenan Doğulu, önceki akşam Kerki ve Solfej’in düzenlediği Ankara Congresium'da verdiği muhteşem konserle Ankaralı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Doğulu konsere "İlk Adımı Sen At" şarkısıyla başlayarak repertuvarı ve performansı ile büyük alkış aldı. Kenan Doğulu, unutulmayacak Ankara gecelerinden birine imza atarken kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranına gece boyunca adeta bir müzik şöleni yaşattı. 25 yıllık profesyonel sanat kariyerindeki iz bırakan şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra 'Boş Sayfa, Yosun, Vay Be, Dansa Kaldır' gibi yeni parçaları da hayranları ile beraber söyledi.

Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği konserde büyük küçük herkes gece boyunca tüm şarkılara heyecan ve coşku ile eşlik ederken bir ara minik bir hayranı sahne önünde kalabalığın arasına sıkışarak ünlü sanatçının yüreğini ağzına getirdi. Hemen duruma müdahale edip minik hayranını sahneye alan Kenan Doğulu, "Annesi ve babası, endişelenmeyin. O artık bize emanet.'' sözleri ile de takdir topladı.

Kendisini dinlemeye gelen sevenlerine seslenerek’ Bu gece bizleri burada yalnız bırakmadığınız için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Alkışlayanların elleri dert görmesin, gürültü yapanların aşk hayatları daha iyi olur inşallah’ diyerek büyük alkış aldı. Bu durum karşısında tebessüm eden başarılı şarkıcı 'Hepinizin aşk hayatı iyi olsun inşallah.' diyerek temennilerini teşekkürle bağdaştırmış oldu. Öte yandan ünlü sanatçı sahne önünde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini kırmayarak beraber hatıra fotoğrafları çektirdi. Konser finalinde seyircilerin yoğun isteği üzerine kulisin kapısından tekrar sahneye dönen Kenan Doğulu, ’Pamuk’ ve ‘Issız Ada’ şarkılarını bir kez daha seslendirerek muhteşem geceyi muhteşem şarkıları ile sonlandırdı.