İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğitim

Bakan Gül ve Selçuk sınıf boyadı

Sağlık

'Çukur' oyuncularından kök hücre bağışı

Kültür-Sanat

"Sihirli flüt", Mozart'ın doğum gününde Türk Marşı çalacak

Genel

Sokak hayvanları için havalandı

Genel

Etkili kar yağışı yüzleri güldürdü 

Genel

Dink suikastı davası 12. yılında

Spor

Sharapova, son şampiyon Wozniacki'yi eledi

Çevre

Longoz ormanı ve Acarlar Gölü bölgesi korunmalı

Genel

Hitit Federasyonu kaynak geliştirme toplantısı yaptı

Genel

Aybüke öğretmenin şehit edilmesi davasında karar

Genel

 Nesibe Aydın Özel Eğitim Kurumları'nın acı günü 

Genel

Sigarayı bırakmak isteyene ücretsiz sağlık hizmeti

Magazin

Magazin Haberleri

Kenan doğulu Ankara’da güneş gibi doğdu

28.10.2018 14:30
Kenan doğulu Ankara’da güneş gibi doğdu

2018 yazını sahnede geçiren Kenan Doğulu, önceki akşam Kerki ve Solfej’in düzenlediği Ankara Congresium'da verdiği muhteşem konserle Ankaralı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Doğulu konsere "İlk Adımı Sen At" şarkısıyla başlayarak repertuvarı ve performansı ile büyük alkış aldı. Kenan Doğulu, unutulmayacak Ankara gecelerinden birine imza atarken kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranına gece boyunca adeta bir müzik şöleni yaşattı. 25 yıllık profesyonel sanat kariyerindeki iz bırakan şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra 'Boş Sayfa, Yosun, Vay Be, Dansa Kaldır' gibi yeni parçaları da hayranları ile beraber söyledi.

Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği konserde büyük küçük herkes gece boyunca tüm şarkılara heyecan ve coşku ile eşlik ederken bir ara minik bir hayranı sahne önünde kalabalığın arasına sıkışarak ünlü sanatçının yüreğini ağzına getirdi. Hemen duruma müdahale edip minik hayranını sahneye alan Kenan Doğulu, "Annesi ve babası, endişelenmeyin. O artık bize emanet.'' sözleri ile de takdir topladı.

Kendisini dinlemeye gelen sevenlerine seslenerek’ Bu gece bizleri burada yalnız bırakmadığınız için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Alkışlayanların elleri dert görmesin, gürültü yapanların aşk hayatları daha iyi olur inşallah’ diyerek büyük alkış aldı. Bu durum karşısında tebessüm eden başarılı şarkıcı 'Hepinizin aşk hayatı iyi olsun inşallah.' diyerek temennilerini teşekkürle bağdaştırmış oldu. Öte yandan ünlü sanatçı sahne önünde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini kırmayarak beraber hatıra fotoğrafları çektirdi. Konser finalinde seyircilerin yoğun isteği üzerine kulisin kapısından tekrar sahneye dönen Kenan Doğulu, ’Pamuk’ ve ‘Issız Ada’ şarkılarını bir kez daha seslendirerek muhteşem geceyi muhteşem şarkıları ile sonlandırdı.