İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

"Gençlerin günde ortalama 2 saat 13 dakikası internette geçiyor"

Genel

Ankara'da geleneksel Türk silahları müzesi açıldı

Magazin

Didim'de Miss Apollon güzeli Rus Valeria seçildi 

Genel

Yenimahalle'de yaz okulları başlıyor

Teknoloji

Baran: Gençlerin önünün açılması gerek

Genel

Anneler, çocuklarıyla parklardaki atıkları topluyor

Genel

Yaşlılar çocukluk günlerine döndü

Spor

Yenimahalleli sporcular İtalya'dan dereceyle döndü

Kültür-Sanat

Nöbetçi Tiyatro'da 'Kaşıkçılar' sanatseverlerle buluşacak

Kültür-Sanat

Çocuk sinemacıların filmleri beyaz perdede

Kültür-Sanat

Fotoğraf tutkunları Frigya'da buluşuyor

Kültür-Sanat

Karsu Dönmez Caz Festivali”nde sahne aldı 

Magazin

Magazin Haberleri

Kenan doğulu Ankara’da güneş gibi doğdu

28.10.2018 14:30
Kenan doğulu Ankara’da güneş gibi doğdu

2018 yazını sahnede geçiren Kenan Doğulu, önceki akşam Kerki ve Solfej’in düzenlediği Ankara Congresium'da verdiği muhteşem konserle Ankaralı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Doğulu konsere "İlk Adımı Sen At" şarkısıyla başlayarak repertuvarı ve performansı ile büyük alkış aldı. Kenan Doğulu, unutulmayacak Ankara gecelerinden birine imza atarken kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranına gece boyunca adeta bir müzik şöleni yaşattı. 25 yıllık profesyonel sanat kariyerindeki iz bırakan şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra 'Boş Sayfa, Yosun, Vay Be, Dansa Kaldır' gibi yeni parçaları da hayranları ile beraber söyledi.

Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği konserde büyük küçük herkes gece boyunca tüm şarkılara heyecan ve coşku ile eşlik ederken bir ara minik bir hayranı sahne önünde kalabalığın arasına sıkışarak ünlü sanatçının yüreğini ağzına getirdi. Hemen duruma müdahale edip minik hayranını sahneye alan Kenan Doğulu, "Annesi ve babası, endişelenmeyin. O artık bize emanet.'' sözleri ile de takdir topladı.

Kendisini dinlemeye gelen sevenlerine seslenerek’ Bu gece bizleri burada yalnız bırakmadığınız için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Alkışlayanların elleri dert görmesin, gürültü yapanların aşk hayatları daha iyi olur inşallah’ diyerek büyük alkış aldı. Bu durum karşısında tebessüm eden başarılı şarkıcı 'Hepinizin aşk hayatı iyi olsun inşallah.' diyerek temennilerini teşekkürle bağdaştırmış oldu. Öte yandan ünlü sanatçı sahne önünde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini kırmayarak beraber hatıra fotoğrafları çektirdi. Konser finalinde seyircilerin yoğun isteği üzerine kulisin kapısından tekrar sahneye dönen Kenan Doğulu, ’Pamuk’ ve ‘Issız Ada’ şarkılarını bir kez daha seslendirerek muhteşem geceyi muhteşem şarkıları ile sonlandırdı.