İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

 Cebeci şehitliğinde gözyaşları sel oldu 

Genel

 Girişimci kadınlar sertifikalarını aldı 

Kültür-Sanat

Hukukçular sağlıkçılarla aynı sahnede

Kültür-Sanat

RedBull BC One'da dünya finali kesinleşti 

Kültür-Sanat

Çocuk doktorunun resim aşkı ArtAnkara 5. Çağdaş Sanat Fuarına uzandı 

Kültür-Sanat

Çin prensesi Turandot 20 yıl sonra başkentte

Genel

Kuzuların annelerine kavuşma anı 

Kültür-Sanat

22. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali başlıyor 

Kültür-Sanat

Ankara temalı satranç takımı Artankara'da tanıtılacak 

Genel

Ercümen: Antarktika'ya Türk bayrağının çok yakıştı

Kültür-Sanat

Dünyanın dört bir yanından eserler Başkentte buluşacak

Kültür-Sanat

Breakdansçıların kapışmasına son üç gün

Kültür-Sanat

Kültür-Sanat Haberleri

'Bold Pilot' gişede şaha kalktı 

İHA 17.12.2018 16:32
 'Bold Pilot' gişede şaha kalktı 

Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın oynadığı gerçek bir hikayeyi konu alan “Bizim için Şampiyon” filmi, vizyona girdiği ilk hafta sonunda, izleyicisinden aldığı tam notla gişelerde adeta sprinte kalktı. 

Zengin bir programla sezona merhaba diyen ve ardı ardına gelen iddialı yapımlar, sinemaseverlerden yoğun ilgi görmeye ediyor. Türkiye at yarışları dünyasının unutulmaz ismi Halis Karataş ile yarış severler için efsane haline gelen Özdemir Atman’ın yetiştiricisi olduğu İngiliz tayı Bold Pilot‘un hikayesini beyaz perdeye taşıyan “Bizim için Şampiyon” filmi, vizyona girdiği ilk hafta sonunda izleyenlerden tam not aldı. Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın rol aldığı, Özdemir Atman’ın kızı Begüm Atman ile Halis Karataş‘ın büyük aşklarının hikayesini konu alan film ve gazi koşusunun hala kırılamayan rekorun sahibi Bold Pilot’un hikayesini konu alıyor. 
Ekim’in son haftası vizyona giren Müslüm filmi hatırlanacağı gibi sinema salonlarının gişelerinde uzun kuyruklar oluşmasına neden olurken, haftalarca listelerin zirvedeki yerini korudu. Toplam izleyici sayıların da 7 milyon barajını zorlayan Müslüm filmine, “Bizim için Şampiyon” filmi rakip olacak gibi gözüküyor. Biletinial.com’un araştırmalarına göre sosyal medyada oldukça olumlu tepkiler toplayan “Bizim için Şampiyon” filmi, son yılların en iyi yapımlarından biri olduğu vurgulandı.