İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

"Gençlerin günde ortalama 2 saat 13 dakikası internette geçiyor"

Genel

Ankara'da geleneksel Türk silahları müzesi açıldı

Magazin

Didim'de Miss Apollon güzeli Rus Valeria seçildi 

Genel

Yenimahalle'de yaz okulları başlıyor

Teknoloji

Baran: Gençlerin önünün açılması gerek

Genel

Anneler, çocuklarıyla parklardaki atıkları topluyor

Genel

Yaşlılar çocukluk günlerine döndü

Spor

Yenimahalleli sporcular İtalya'dan dereceyle döndü

Kültür-Sanat

Nöbetçi Tiyatro'da 'Kaşıkçılar' sanatseverlerle buluşacak

Kültür-Sanat

Çocuk sinemacıların filmleri beyaz perdede

Kültür-Sanat

Fotoğraf tutkunları Frigya'da buluşuyor

Kültür-Sanat

Karsu Dönmez Caz Festivali”nde sahne aldı 

Kültür-Sanat

Kültür-Sanat Haberleri

'Bold Pilot' gişede şaha kalktı 

İHA 17.12.2018 16:32
 'Bold Pilot' gişede şaha kalktı 

Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın oynadığı gerçek bir hikayeyi konu alan “Bizim için Şampiyon” filmi, vizyona girdiği ilk hafta sonunda, izleyicisinden aldığı tam notla gişelerde adeta sprinte kalktı. 

Zengin bir programla sezona merhaba diyen ve ardı ardına gelen iddialı yapımlar, sinemaseverlerden yoğun ilgi görmeye ediyor. Türkiye at yarışları dünyasının unutulmaz ismi Halis Karataş ile yarış severler için efsane haline gelen Özdemir Atman’ın yetiştiricisi olduğu İngiliz tayı Bold Pilot‘un hikayesini beyaz perdeye taşıyan “Bizim için Şampiyon” filmi, vizyona girdiği ilk hafta sonunda izleyenlerden tam not aldı. Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın rol aldığı, Özdemir Atman’ın kızı Begüm Atman ile Halis Karataş‘ın büyük aşklarının hikayesini konu alan film ve gazi koşusunun hala kırılamayan rekorun sahibi Bold Pilot’un hikayesini konu alıyor. 
Ekim’in son haftası vizyona giren Müslüm filmi hatırlanacağı gibi sinema salonlarının gişelerinde uzun kuyruklar oluşmasına neden olurken, haftalarca listelerin zirvedeki yerini korudu. Toplam izleyici sayıların da 7 milyon barajını zorlayan Müslüm filmine, “Bizim için Şampiyon” filmi rakip olacak gibi gözüküyor. Biletinial.com’un araştırmalarına göre sosyal medyada oldukça olumlu tepkiler toplayan “Bizim için Şampiyon” filmi, son yılların en iyi yapımlarından biri olduğu vurgulandı.