İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

Altındağlı gençlere sınav öncesi motivasyon

Genel

Gölbaşı'ndaki Köylü Pazarı yeni yüzüyle hizmete açıldı

Genel

Can dostlar için gezici klinik

Genel

Toplu ulaşım sürücülerine işaret dili eğitimi devam ediyor

Genel

Sıfır komisyonlu “lezzet ankara” uygulaması

Genel

Kartaltepe yeni yüzüyle piknikçileri bekliyor

Genel

BELMEK kursları yeniden açılıyor, kent gezileri başlıyor

Genel

Çankaya'ya 2 yeni kreş daha

Genel

Verimlilik ve teknolojinin öncüsü

Genel

Gölbaşılı vatandaşlara afet eğitimi verilecek

Genel

Sincan'daki Matematik Müzesi hizmete açıldı

Genel

Pursaklar'da ata tohumları toprakla buluştu

Genel

Genel Haberleri

Semt pazarlarına yeni düzen

17.05.2021 10:29
Semt pazarlarına yeni düzen

Altındağ'da, 17 günlük tam kapanma tedbirinin sona ermesi nedeniyle, semt pazarlarında yeniden düzenleme yapıldı. Semt pazarları hafta içi saat 19.00’a kadar açık olacak.

Semt pazarlarına yeni ayarlama yapıldı. Konuyla ilgili bilgi veren Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, "17 günlük tam kapanma tedbiri sona erdi. Hafta içleri sosyal hayatımız yavaş yavaş normale dönmeye başlayacak. Hafta sonları ise sokağa çıkma kısıtlaması devam edecek. Bu nedenle semt pazarlarımızda yeniden bir düzenleme yaptık. Hem vatandaşlarımızın hem de esnaflarımızın mağdur olmaması tek temennimiz. Gösterilen anlayış için teşekkür ederiz" dedi.

HANGİ GÜN? HANGİ PAZAR?
Yeni düzenlemeye göre; Pazartesi günleri Baraj, Beşikkaya, Gülpınar ve Karacaören semt pazarları, Salı günleri Doğantepe ve Karapürçek semt pazarları, Çarşamba günleri Battalgazi ve Güneşevler semt pazarları, Perşembe günleri Başpınar, İskitler, Karapürçek-2 semt pazarları, Cuma günleri ise Ali Ersoy ve Aydınlıkevler semt pazarları vatandaşlara hizmet verecek.

PAZAR SAATLERİNE DİKKAT!
Semt pazarlarının sabah 07.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında açık olacağına önemle dikkati çeken Başkan Balcı, "Semt pazarlarımız saat 19.00’da kapanacak. Vatandaşlarımızdan, pazarlarda yoğunluk oluşmasının engellenmesi için, akşam saatlerini beklemeden alışverişlerini yapmalarını ve sosyal mesafeye dikkat etmelerini önemle rica ediyorum" dedi.