İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

Şifa deposu mor ekmek

Kültür-Sanat

 Kadın Sinema Yönetmenleri Festivali sona erdi

Genel

Eğlence dolu karne hediyesi

Genel

Büyükşehir stüdyosuna youtuberlardan yoğun ilgi

Genel

kore Gazisi anılarını anlattı

Genel

Çocuklar masal kahramanı oldu

Genel

Sokak hayvanları için hizmet içi eğitim

Genel

Kale'nin çocuklarından ritim grubu

Kültür-Sanat

Kortidis'in kaleminden farklı bir "Bandırma Vapuru" hikayesi

Kültür-Sanat

1. Kadın Sinema Yönetmenleri Festivali başladı

Genel

Altındağ kreşlerinde karne sevinci

Genel

Altındağ'da geri dönüşüm dersleri

Genel

Genel Haberleri

Ankara Kamp Ateşi Grubu, Karagöl'de kamp yaptı

AA 12.01.2020 15:20
Ankara Kamp Ateşi Grubu, Karagöl'de kamp yaptı

Ankara Kamp Ateşi Grubu üyeleri, Beypazarı ilçesindeki Karagöl mevkisinde çadır kurarak kamp yaptı. Grubun sözcüsü Ahmet Ulus, grupta yer alan 15 kişinin çadır kamp için Karagöl'ü seçtiğini söyledi.

Ankara Kamp Ateşi Grubu üyeleri, Beypazarı ilçesindeki Karagöl mevkisinde çadır kurarak kamp yaptı. Grubun sözcüsü Ahmet Ulus, grubun 3 yıl önce kurulduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Doğayı seviyoruz. Burası çok güzel bir yer. Ankara'da kar göremiyorlar ama buraya geldikleri zaman manzara müthiş güzel. Havası temiz, göl donmuş, harika bir manzara var. Gölün üzerinde yürüdük. Yol çok düzgün. Burada işletmeci arkadaş yardımcı oluyor. Harika göl manzaralı bungolavlar var ve burada konaklayabilirler. Ankara'ya yakın, herkese tavsiye ederim."

Yıldıray Doygun da Karagöl'ün kış manzarasının tadını çıkarmak üzere buraya geldiklerini anlattı. Doygun, şunları kaydetti: "Buraya ulaşım çok rahat. Arkadaşlarımızla geldik, kampımızı kurduk ve çaylarımızı demledik. Karşımızda buz tutmuş Karagöl'e bakarak çaylarımızı içiyoruz. Yaz aylarında da gelerek kamp kurmuştu. Çok hoşumuza gitti. Bu sefer de kar manzarasında kamp kuralım istedik ve oldukça keyifliyiz. Gezmek istediğinizde, göl çevresinde tur atabiliyorsunuz. Doğayla baş başa kalarak yaylanın ve güzelliğin tadını çıkarıyorsunuz."